Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Česko

Dvojité vítězství: ŠKODA Motorsport oslavuje perfektní začátek sezóny v domácím mistrovství v rally

Monday, 02. 05. 2016 - 12:31, Public relations

Dvojité vítězství: ŠKODA Motorsport oslavuje perfektní začátek sezóny v domácím mistrovství  v rally

Oslavovaným dvojitým vítězstvím předvedl tým ŠKODA Motorsport perfektní start do sezóny českého mistrovství v rally (MČR).

Tisíce fanoušků slavily na 51. Rally Šumava Klatovy vítězství obhájců titulu Jana Kopeckého/Pavla Dreslera, kterým se podařilo zopakovat úspěch z loňského roku.

Druhá tovární posádka ŠKODA Pontus Tidemand/Jonas Andersson se, coby hosté na českém mistrovství, umístila se ztrátou pouhých 26,1 sekund na místě druhém.

První rally sezóny MČR 2016 byla triumfálním úspěchem značky ŠKODA: ta k prvnímu výročí úspěšného vstupu modelu Fabia R5 do rally obsadila všechna místa na stupních vítězů.