Text

Články

Bakkerudovo argentinské vítězství

28. 11. 2016 09:31, Rallycross, Petr Šulčík

Vítězem posledního závodu mistrovství světa 2016 se v argentinském Rosariu stal Andreas Bakkerud.

Dvojnásobná švédská radost

18. 10. 2016 10:31, Rallycross, Petr Šulčík

Zatímco Kevin Eriksson slavil své první vítězství v rámci světového šampionátu, jeho zkušenější krajan Mattias Ekström získal předčasně první titul mistra světa v rallycrossu.

Vítězství francouzského fenoména

04. 10. 2016 20:31, Rallycross, Petr Šulčík

Sebastien Loeb vyhrál v lotyšské Rize svůj první závod mistrovství světa v rallycrossu.

Ekström počtvrté

20. 09. 2016 20:31, Rallycross, Petr Šulčík

Čtvrtým vítězstvím v letošní sezoně se švédský jezdec Mattias Ekström vrátil do čela mistrovství světa v rallycrossu.

Suverénní Švéd

05. 09. 2016 21:33, Rallycross, Petr Šulčík

Johan Kristoffersson si ve francouzském Lohéacu po suverénním výkonu připsal své první letošní vítězství v rallycrossovém mistrovství světa.

Kanadské drama

09. 08. 2016 15:31, Rallycross, Petr Šulčík

Ohlasy po sedmém podniku MS v rallycrossu v kanadském Quebecu.

Švédské rozmary počasí a Bakkerudův triumf

05. 07. 2016 15:31, Rallycross, Petr Šulčík

Vítězstvím Andrease Bakkeruda skončil šestý závod mistrovství světa v rallycrossu ve švédském Höljes. Šampionát nadále vede Ekström před Solbergem.

Norsko se dočkalo

14. 06. 2016 10:31, Rallycross, Petr Šulčík

K radosti norských příznivců a svého fanklubu zvítězil v pátém závodě mistrovství světa v rallycrossu domácí jezdec Andreas Bakkerud.

Tři v řadě

Tři v řadě

01. 06. 2016 11:31, Rallycross, Petr Šulčík

Potřetí za sebou vyhrál švédský jezdec Mattias Ekström podnik mistrovství světa v rallycrossu. Stejně bodů získal v Anglii také Petter Solberg.

Ekströmova minisérie

17. 05. 2016 11:31, Rallycross, Petr Šulčík

Stejný vítěz jako před týdnem v Německu. Mattias Ekström se druhým triumfem v řadě posunul do čela rallycrossového mistrovství světa.

WRX má novú hviezdu – Mattiasa Ekstroma

17. 05. 2016 10:05, Rallycross, Ľuboš Kašický

Povrchne sa pozornosť sústreďuje iba na duel Solberg – Loeb, no Ekstrom už vyhral dve z troch súťaží a je lídrom MS!

Double týmu EKS

10. 05. 2016 13:43, Rallycross, Petr Šulčík

Úspěšný víkend týmu EKS při druhém závodě MS v rallycrossu Hockenheimringu podtrhl za vítězným Mattiasem Ekströmem druhým místem Toomas Heikkinen.

Solbergův vítězný atak

19. 04. 2016 21:31, Rallycross, Petr Šulčík

Rallycrossové mistrovství světa za sebou má dlouho očekávaný úvod sezony.

Baláž niesol slovenskú vlajku opäť vysoko

18. 03. 2016 12:31, Rallycross, Michal Petreje

V uplynulý víkend, 12-13. marca náš jediný automotodrom Slovakiaring hostil podujatie Zóny strednej Európy v rallycrosse.

Kvalitný relykros odštartoval sezónu vo veľkom štýle

14. 03. 2016 16:31, Rallycross, Public relations

Prvé podujatie roka 2016 na okruhu SLOVAKIA RING - FIA Trofej strednej Európy v relykrose ponúklo šiestim tisíckam divákov skvelý motoršport.

Brzký úvod sezony na Slovensku

11. 03. 2016 11:31, Rallycross, Petr Šulčík

Po dlouhé zimní přestávce se o víkendu na Slovakiaringu rozběhne sezona seriálu Zóny střední Evropy.

Relykros na SLOVAKIA RINGu už tento víkend!

09. 03. 2016 21:31, Rallycross, Public relations

Vzrušenie, zábava a množstvo napínavej akcie: týmto sa bude niesť celý víkend 12. a 13. marca na okruhu SLOVAKIA RING pri Orechovej Potôni.

Loeb mieri do svetového rallycrossu

03. 03. 2016 20:47, Rallycross, Tomáš Vrábel

Deväťnásobný majster sveta v Rally Sebastien Loeb oznámil vstup do Majstrovstiev sveta v rallycrose

Relykros otvára sezónu na SLOVAKIA RINGu

01. 03. 2016 12:45, Rallycross, Public relations

Okrem slovenskej špičky sa o víťazstvo pobijú aj maďarskí, rakúski a českí pretekári.

Zaprášená Argentina

01. 12. 2015 12:05, Rallycross, Petr Šulčík

Prachem poznamenaný závěrečný závod mistrovství světa v rallycrossu přinesl první vítězství Robinu Larssonovi a titul pro Pettera Solberga.