Home  »  Rally  »  WRC

YPF Rally Argentina - Paddon víťazí

Sunday, 24. 04. 2016 - 19:17, Martin Paľov

V dátume 21.4. - 24.4. je na programe štvrté kolo Majstrovstiev sveta v Rally. Po Mexiku sa šampionát presúva do Argentíny.

Oficiálne stránky

Priebežné výsledky

Víťazom YPF Rally Argentina sa stáva Hayden Paddon s výsledným časom 03:40:52.9. Druhý skončil Sébastien Ogier + 00:14.3 a tretie miesto obsadil Andreas Mikkelsen + 01:05.2.

Šampionát sa z Argentíny presúva do Portugalska kde 19.5. odštartuje Vodafone Rally de Portugal.

Po nehode Latvalu na RS 14 sa do vedenia dostal Hayden Paddon ktorý dosiahol čas 02:54:45.6. Na druhom mieste je Sébastien Ogier + 00:29.8 a tretí je Andreas Mikkelsen + 00:44.3.

V prvej etape bol najrýchlejší Jari-Matti Latvala s časom 01:26:31.3. Priebežne druhý je Sébastien Ogier +00:07.9, a na treťom mieste je Hayden Paddon + 00:11.4.

Dnes bol na programe shakedown ktorý ovládol Hayden Paddon s časom 4:02,9. Na druhom mieste skončil Jari-Matti Latvala 4:04,2 a prvú trojicu uzatvára Sébastien Ogier s časom 4:04,9.