Home  »  Iné  »  Drift

Veľké finále King of Europe pozná víťazov

Sunday, 09. 10. 2016 - 20:55, Public relations

Orechová Potôň, 9. október 2016 - Finále európskeho seriálu v driftovaní King of Europe rozdalo na okruhu SLOVAKIA RING trofeje pre víťazov aj nového majstra.

Napínavé súboje s jazdou v šmyku pri vyše 170-km rýchlosti dnes zavŕšilo veľké finále. Obhajca minuloročného titulu Košičan Noro Kováčik (BMW M6) napokon nepostúpil do semifinále a v šampionáte mu patrí absolútne 4. miesto.

Novým "kráľom" Európy pre rok 2016 je Holanďan Remmo Niezen (BMW E30). Druhý skončil András Molnár z Maďarska a tretí Adam Kerenyi, taktiež z Maďarska.

Finálový duel ProSeries zvládol najlepšie Nemec Joe Hountondji (Nissan S13 Pick Up), ktorý preteky na SLOVAKIA RINGU vyhral pred druhým Bulharom Krasimirom Stefanovom a tretí skončil Bartosz Stolarski z Poľska.

Posledným diváckym podujatím bude Auto Show, ktorá tradične ukončí našu motoristickú sezónu 11. a 12. novembra.