L Racing Rally Rožňava 2017: Víťazí Martin Koči

Saturday, 01. 04. 2017 - 17:36, Martin Paľov

Po niekoľko mesačnej prestávke sa o slovo opäť hlásia Majstrovstvá Slovenska v rally. Úvodným podujatím ktoré preverí pripravenosť súťažných posádok a ich techniky je 10. L Racing Rally Rožňava. Organizátori pripravili pre prihlásené posádky viac ako 90 ostrých meraných kilometrov, ktoré sú rozdelené do ôsmich rýchlostných skúšok.

Oficiálne stránky

Priebežné výsledky

Víťazom 10. L Racing Rally Rožňava sa stáva Martin Koči s výsledným časom 0:52:21.7. Druhú priečku obsadil Pavel Valoušek +00:07.4, a tretí skončil Grzegorz Grzyb +00:09.7.

Majstrovstvá Slovenska v rally pokračujú 28.4.2017 podujatím Rally Prešov.

Na prvej rýchlostnej skúške, ktorou bol mestský okruh v Rožňave, bol najrýchlejší Pavel Valoušek s časom 0:04:45.6. Druhý najlepší čas si pripísal Tomáš Ondrej +00:04.1, a trojicu najrýchlejších uzavrel Karel Trněný +00:11.0.

Ako prvá príde na rad rýchlostná skúška Rožňava ktorej štart je naplánovaný dnes na 18:06 hodinu.