Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Slovensko

Rally Košice 2016: Víťazí Jaroslav Melichárek

Sunday, 11. 09. 2016 - 19:10, Martin Paľov

V dátume 9. - 11.9.2016 je na programe posledné podujatie majstrovstiev Slovenska v rally ktorým je Rally Košice. Na prihlásené posádky čaká viac ako 140 ostrých meraných kilometrov, ktoré absolvujú počas dvoch súťažných dní.

Oficiálne stránky

Priebežné výsledky

Víťazom 42. Rally Košice sa stáva Jaroslav Melichárek s výsledným časom 1:20:45.6. Na druhom mieste skončil János Tóth +00:39.0 a tretiu priečku obsadil Ferenc Vincze +00:41.9.

V rámci majstrovstiev Slovenska na prvom mieste skončil Vlastimil Majerčák ktorý dosiahol výsledný čas 1:22:15.7. Druhú priečku obsadil Věroslav Cvrček +00:31.5, a tretí skončil József Trencsényi +00:33.0.

V prvej etape bol najrýchlejší Pavel Valoušek ktorý dosiahol čas 0:39:08.1. Priebežne druhý je Miklós Kazár +00:34.2, a tretí János Tóth +00:51.1.