Agrotec Rally Hustopeče 2016 - Víťazí Jan Kopecký

Saturday, 18. 06. 2016 - 22:36, Martin Paľov

Majstrovstvá Slovenska v rally pokračujú po krátkej prestávke druhým podujatím ktoré odštartuje v rámci Agrotec Rally Hustopeče v dátume 17.6. - 18.6.2016.

Oficiálne stránky

Priebežné výsledky CZ

Priebežné výsledky SK

Víťazom Agrotec Rally Hustopeče sa stáva Jan Kopecký ktorého výsledný čas je 01:25:43.8. Na druhom mieste skončil Pavel Valoušek + 00:28.0. Tretiu priečku obsadil Jan Dohnal + 01:29.5.

V rámci majstrovstiev Slovenska na prvom mieste skončil Pavel Valoušek s výsledným časom 01:26:11.8. Druhý skončil Grzegorz Grzyb + 02:02.2. Prvú trojicu uzatvára Ondřej Bisaha +02:28.6.

Majstrovstvá Slovenska v rally pokračujú 22.7.2016 podujatím Rallye Tatry.

Po prvej etape sa vedenia ujal Jan Kopecký s časom 00:36:49.8. Priebežne druhý je Pavel Valoušek + 00:05.5, a prvú trojicu uzatvára Vojtěch Štajf + 00:47.0.

Spomedzi posádok štartujúcich v rámci majstrovstiev Slovenska je vo vedení Pavel Valoušek ktorý dosiahol čas 00:36:55.3, priebežne druhý je Grzegorz Grzyb + 00:51.3, a na tretom mieste je Ondřej Bisaha + 01:28.0.

Štart druhej etapy je naplánovaný na 10:30 hod.

Shakedown ovládol Václav Pech ktorý zajazdil čas 1:40.7. Na druhom mieste skončil Jan Kopecký +0,1, a tretie miesto obsadil Pavel Valoušek + 1.2.